Siódemka Miedź II mistrzem III ligi. Zwycięstwo na zakończenie sezonu

Siódemka Miedź II mistrzem III ligi. Zwycięstwo na zakończenie sezonu

  • Time to read less than 1 minute
Siódemka Miedź II mistrzem III ligi. Zwycięstwo na zakończenie sezonu

Siódemka Miedź Legnica II zakończyła sezon III ligi zwycięstwem 36:31 nad Silesią Świebodzice, co zapewniło drużynie trenera Adama Skrabani pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek.

Młody, juniorski zespół od początku meczu kontrolował przebieg gry, szybko budując przewagę i utrzymując ją do końcowej syreny. Spotkanie nie przyniosło większych emocji, a końcowy wynik był w pełni pod kontrolą gospodarzy.

W meczu wystąpił również trener Adam Skrabania, który po czterech latach od zakończenia kariery wrócił na boisko, dotrzymując obietnicy danej zawodnikom. W barwach Silesii Świebodzice zagrał natomiast Andrzej Brygier, co nadało spotkaniu symboliczny wymiar.

SIÓDEMKA MIEDŹ LEGNICA II – SILESIA ŚWIEBODZICE 36:31 (17:12)

SIÓDEMKA MIEDŹ: Krzywicki – Skrabania 1, Czarnecki 7, Wita 2, Bober 2, K. Bielewicz 4, Olszowy, Maciejewski 5, Wilczyński 3, Paterek 2, Tarnawski 2, Bułat 2, Młyńczak 5, Siwak 1. Karne: 2/1. Kary: 0 min.